Navigation Menu

Sklep z herbatą Gyokuro

Sklep z herbatą Gyokuro

Sklep z Herbatą - Gyokuro

February 72017

Gyokuro to wyjątkowy sklep z herbatą z Warszawy, prowadzący internetową wysyłkę. Znajdziecie w jego ofercie aromatyczne herbaty japońskie, a także przyprawy i składniki potraw, dzięki którym wyczarujecie w swojej kuchni wyjątkowe smaki Japonii oraz krajów Orientu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Herbaciarni Gyokuro w Warszawie – jest to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie aromatyczne napary z herbat i ziołowych mieszanek pozwolą odprężyć się nad filiżanką aromatycznego napoju, znaleźć chwilę wytchnienia i zyskać możliwość wzbogacenia swojej kuchni o zupełnie nowe smaki. Japońskie herbaty mają potwierdzone właściwości antynowotworowe, ponieważ są źródłem przeciwutleniaczy. Poprawiają ogólne samopoczucie i orzeźwiają.

Dane firmy:

Kamionkowska 19 lok. U9, 03-805 Warszawa

Telefon: 500 055 223

email: office@gyokuro.pl

Czytaj więcej >>»
Atelier Amaro
July 22015

W restauracji, tego znanego wszystkim szefa kuchni znajdziemy polską kuchnię z nowoczesnym sznytem.  Wykorzystywane są tam składniki sezonowe oraz zapomniane składniki, które kiedyś dodawano do polskich dań. Jest to nieodłączny element na mapie Warszawy dla miłośników najlepszej kuchni.

Atelier Amaro

Agrykola 1, Warszawa

Telefon:+48 22 628 57 47

 

Godziny otwarcia

18:00-02:30

Czytaj więcej >>»
Superiore
July 22015

Wyjątkowa włoska restauracja na mapie stolicy. Oprócz pysznego wina, możecie tu spróbować wiele gatunków win, a także je kupić. W menu znajdziecie kaczkę w sosie pomarańczowym, gicz jagnięcą, czy też mule w winie. Jest to obowiązkowy przystanek, dla każdego miłośnika włoskich smakołyków.

Adres

ul. Piękna 28/34

00-547 Warszawa

506 404 059

 

Godziny otwarcia

codziennie 12:00-22:00

 

Czytaj więcej >>»
Mąka i woda
July 22015

Restauracja na mapie Warszawy, która przykuwa szczególną wagę do produktu. Proste smaki stworzone z doskonałych produktów tworzą niepowtarzalny klimat restauracji. Lokal dba również o korzystanie ze składników sezonowych. Jest to więc modna restauracja, która podąża za kulinarnymi trendami. Oprócz tego znajdziemy tam pyszne włoskie smaki, więc warto wypróbować!

Adres

ul. Chmielna 13A
Śródmieście (Warszawa)
tel. 22 505 91 87

 

Czytaj więcej >>»
Rodzaj Restauracji Oceny

Wyjątkowe Restauracje:

Lista Restauracji: